Výroba banneru - materiály

ImagePerfect™ 2127 Frontlit Banner - pololesklý

Liaty frontlit banner, 450g/m²

ImagePerfectTM 2127 je vysokokvalitný liaty frontlit banner. Materiál sa vyznačuje extrémnou pevnosťou a súčasne ponúka vysokú úroveň flexibility a veľmi jemný povrch. Tento produkt bol špeciálne vyvinutý pre digitálnu tlač na veľkoformátových inkjetových tlačiarňach a je vhodný pre tlač eco-solventnými a solventnými atramentami ako i latexovými a UV atramentami.

Banner ponúka vysokú kvalitu tlače s pozoruhodnou definíciou textu a širokým farebným gamutom pre zabezpečenie farebnej dokonalosti grafiky ako i jednofarebných plôch. Takisto je vybavený protiplesňovou úpravou.

IP 2127 môže byť použitý pre interiérové a exteriérové aplikácie ako napr. billboardy, aplikácie na výstavách a iných podujatiach, pre reklamu na stavbách, vo výstavných priestoroch, pri promo kampaniach a pre mnohé ďalšie bannerové aplikácie.

Tepelným zváraním možno vytvoriť vynikajúce spoje. Materiál možno takisto lepiť pomocou IP Seam Tack Tape čím sa dá dosiahnuť veľmi pevný a čistý spoj.

Laminácia: ImagePerfect™ tekutá laminácia na báze vody s UV ochranou.

ImagePerfect™ 2211 Plus Heavy-weight Mesh

Ekonomický PVC Mesh, 340g/m2

IP 2211 je ohybná sieťovina bez nosiča, ponúkajúca prvotriednu potlačiteľnosť a stupeň nehorľavosti. Je vhodná pre interiérové a exteriérové aplikácie, ako viditeľná reklama na výstavách, akciách, v show roomoch, konštrukciách a reklamných kampaniach. Hoci je vhodná na výstavy, nie je odolná voči pokrčeniu. Tkanina má veľmi pravidelnú štruktúru, s vynikajúcou rovinnosťou. Je vhodná pre vodorovné zavesenie. Laminácia: ImagePerfect™ tekuté lamino na vodnej báze s UV ochranou.


Pri výbere materiálu na banner je potrebné si uvedomiť, kde sa bude samotný banner nachádzať.
Polep vozidla

3M™ Wrap Film Series 1080

90µ liata 2-vrstvová PVC fólia pre Car Wrapping

3M™ Wrap Film Series 1080 sú dlhodobé, odstrániteľné, dvojvrstvové, liate fólie navrhnuté na dekoráciu a celopolepy bez nutnosti dodatočnej ochrany. Sú vhodné pre aplikáciu na rovné, zakrivené povrchy a jednoduché 3D povrchy. Tieto fólie poskytujú vynikajúcu opacitu na prekrytie vysoko kontrastných povrchov. Do istej miery disponujú odolnosťou voči palivám a sú extrémne odolné voči poveternostným vplyvom vrátane vody. Tieto vinylové fólie sa predávajú v rolkách so šírkou 1,52 m, čo umožňuje polep ktorejkoľvek časti vozidla bez spojov.

3M™ Wrap Film 1080 používa 3M™ Controltac™ a 3M™ Comply™ technológiu, ktorá minimalizuje počiatočný kontakt lepidla s povrchom a umožňuje repozíciu grafiky počas aplikácie. Výsledkom je jednoduchá aplikácia veľkých formátov v širokom teplotnom rozsahu. 3M™ Comply™ používa vzduchové kanáliky, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú bezbublinkovú aplikáciu grafiky.
Použitím tohto materiálu dokážete vytvoriť neobyčajný vzhľad vášho vozidla. Tieto liate fólie sú k dispozícii vo vysoko lesklých, matných farbách, vo vzhľade brúseného kovu a karbónových vlákien. Textúrované fólie, ktoré môžete použiť bez laminácie.
*Prosím zoberte do úvahy, že materiál nie je možné po zakúpení vrátiť.

Potlač textilu, reklamný textil - použité materiály

Používame vysoko kvalitné nažehľovacie fólie POLI-FLEX® PREMIUM je ekologicky osvedčená polyuretánová fólia s matným povrchom bez odrazu, v súlade s OEKO-TEX® STANDARD 100 kategória 1.

Pre správny výber materiálu sa vopred poraďte s predajcom.