3D písmená

taktiež sa špecializuje na výrobu 3D písmen a loga z rôznych materiálov. Všeobecne sa vyznačujú vysokou kvalitou, precíznosťou a estetickým dizajnom. Ponúkame viacero možností, aby sme splnili vaše individuálne požiadavky a zabezpečili, že vaše písmená a logá budú perfektne navyše zapadajú do vašej firemnej identity. 

Plast

Jedným z hlavných materiálov, ktoré používame, je PVC. Tento plastový materiál je vynikajúci pre vnútornú i vonkajšiu inštaláciu. Je odolný voči poveternostným vplyvom, má dlhú životnosť a je možné ho farebne prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. 3D Písmená a logá z PVC sú ľahké, okrem toho zjednodušuje ich inštaláciu, a zároveň majú dostatočnú pevnosť a stabilitu. Taktiež v galérií sa môžete inšpirovať a v krátkom čase vieme realizovať výrobu vašej novej reklamy.  

Drevo

Pre tých, ktorí preferujú prírodný vzhľad, ponúkame aj výrobu 3D písmen a loga z dreva. Drevené prvky dodávajú priestoru teplo a eleganciu. Máme k dispozícii rôzne druhy dreva, vrátane exotických drevín, a zručne ich spracovávame, aby sme dosiahli želaný vzhľad a textúru. Naši remeselníci dbajú hlavne na detaily a zabezpečujú, že každé písmeno a logo bude mať jedinečný charakter.

Kov

Pre tých, ktorí uprednostňujú kovový vzhľad, sme schopní vytvoriť 3D písmená a logá z kovových materiálov, ako je nerezová oceľ alebo hliník. Tieto materiály sú obzvlášť trvanlivé, odolné voči korózii a  teda majú moderný a profesionálny vzhľad. Sme odborníci v oblasti ohýbania, rezania a spojovania kovov, čo nám umožňuje vytvárať všetky druhy tvarov a veľkostí. 

Galéria 3D písmená

3D logo Miri Media