Galéria Miri Media

Potlač textilu

Reklamný textil vie zabezpečiť kvalitnú propagáciu vašej firmy, kde sa stávajú zamestnanci chodiace reklamné médium. 

Pekné tričko, mikina či bunda ako darček určite potešia každého vášho  obchodného partnera alebo stáleho zákazníka. Vytvoríme pre vás príťažlivý a módny dizajn a zabezpečíme kvalitnú aplikáciu potlače alebo výšivky s pomocou najmodernejších digitálnych technológií, ktoré zaručujú výraznú farebnosť a dlhodobú trvanlivosť. Potlač tričiek, mikiny, košele, bundy, pracovné oblečenie. Reklamný textil vieme zabezpečiť nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky. Miri Media reklamná agentúra

potlač textilu Miri Media

Svetelná reklama

Výroba a montáž svetelnej reklamy po celom Slovensku, naša Led svetelná reklama svieti vo viacerých nákupných centrách a oslovuje nových zákazníkov. Vieme na mieru vyrobiť svetelné boxy, totemy a pylóny pred objektom firmy reprezentatívne upútajú zákazníka. Svetelné 3D nápisy alebo logo firmy ktoré na budovách vyniknú už z diaľky.  Signmaking PRO. Záručný a pozáručný servis svetelných reklám. Dlhodobé skúsenosti poskytujeme za super ceny. 

vyroba svetelnej reklamy

Tlač, výroba a montáž bannerov

Kvalitná veľkoplošná tlač bannerov od 1m2, spracujeme grafický návrh a aj samotnú montáž banneru s led osvetlením. Odporúčame napríklad so stmievacím senzorom. Kotviaci systém na uchytenie banneru na fasádu budovy je nenápadný. Nezasahuje do statiky budovy. Odborná inštalácia je samozrejmosťou. Výškové práce sú zabezpečené odborníkmi na montáž bannerov po celom Slovensku. Niektoré presahovali viac ako 200m2 a samotná montáž trvá maximálne dva dni. Dodacia doba 2 týždne po potvrdení objednávky s klientom. Top bannery od Miri Media, kvalita musí byť prvoradá aby sa dosiahla požadovaná spokojnosť zákazníka. Máme dlhodobé skúsenosti v reklamnom priemysle, ktoré ponúkame klientom našej reklamnej agentúry. 
Bannery, letáky, plagáty, prospekty, katalógy, roll-upy, billboardy, samolepky- tieto tradičné formy reklamy majú stále svoje široké uplatnenie. Pre ich efektívnosť je však nevyhnutný moderný atraktívny dizajn a špičková kvalita spracovania. To všetko je pre nás samozrejmosťou pri každej jednej zákazke.
Bannery výroba, montáž Miri Media

Tvorba web stránok

Web stránku je v tejto dobe nutnosť vlastniť ….až 87% spotrebiteľov si hľadá kontakt na predajcu na googli….viete ako to je… Kto váha, nežerie! Ponúkame komplet tvorbu www stránky ale aj samotnú optimalizáciu SEO. Webové sídlo je základom úspešnej prezentácie každej spoločnosti. Od nás získate web s príťažlivým a moderným dizajnom ponúkajúci užívateľom funkčnosť a zážitok zodpovedajúci možnostiam súčasných technológií. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je samozrejmosťou.

webdesign

Galéria 3D písmená

3D písmen a loga firmy z PVC, dreva, kovu alebo styroduru sa hodí do interiéru ale aj exteriéru prevádzky.

Gravírovanie laserom

Gravír laserom do kovu, kože, plastu…prívesky, 3D logo

Polep vozidiel

Ak už máš vytvorenú identitu firmy, treba začať so zviditeľnením brandu. Všade tam kde pôjde Vaše firemné auto, bude oslovovať nových zákazníkov. Polep vozidiel je jednorazová investícia, na X rokov. Prezentujte sa prostredníctvom reklamného polepu Vášho vozidla a odlíšte sa od konkurencie správne cielenou reklamou.

Reklamné tabule

Naše tabule vieme vyrobiť z platu, kompozitu hliníka a plastu – bondu, ktorý následne polepíme samolepkou. Zabezpečíme aj samotnú montáž – umiestnenie tabúľ na budovu. 

reklamne tabule

Galéria samolepky

Od grafického návrhu, tlače samolepiek, lepenie reklamných fólií, reklamné polepy výkladov predajní. 

samolelpky výloha predajne v OC Makita

Reklamné predmety

Potešte svojich klientov, obchodných partnerov či zamestnancov atraktívnym a zároveň praktickým darčekom. Od drobností ako perá a USB kľúče až po luxusné doplnky – dodáme čokoľvek a k tomu navrhneme a zrealizujeme exkluzívnu potlač podľa vášho želania. Perá s potlačou alebo s gravírom Loga, nástenné a stolové kalendáre, pracovné diáre, prívesky s logom, atď…

Reklamné predmety potlač

Vyšívanie

Kvalitné vyšívanie na reklamný textil, tričká, šiltovky, mikiny, pracovné oblečenie.

Tvorba e-shopu

E-shop presne na mieru zákazníka, pre Vašu firmu podľa najnovších trendov. V krátkom čase budete môcť predávať svoje produkty cez internet. Seo optimalizáciu e-shopu doporučujeme už aktívnym e-shopom na Slovenskom web priestore. 

seo web a eshopu

Foto a video

Fotenie produktov do katalógov, nehnuteľností pre realitné kancelárie, 360 video, videoprodukcia, postprodukcia materiálov na videoreklamu.

Facebook
Twitter
LinkedIn