Miri Media

Potlač textilu

Reklamný textil vie zabezpečiť kvalitnú propagáciu vašej firmy, kde sa stávajú zamestnanci chodiace reklamné médium. 

Potlač tričiek, mikiny, košele, bundy, pracovné oblečenie a textil vieme zabezpečiť nasledujúci deň po potvrdení objednávky.

potlač textilu Miri Media

Svetelná reklama

Výroba a montáž svetelnej reklamy po celom Slovensku, naša Led svetelná reklama svieti vo viacerých nákupných centrách a oslovuje nových zákazníkov. Signmaking PRO. Záručný a pozáručný servis svetelných reklám. 

vyroba svetelnej reklamy

Tlač, výroba a montáž bannerov

Kvalitná veľkoplošná tlač bannerov od 1m2, spracujeme grafický návrh a aj samotnú montáž banneru s led osvetlením kotviacim systémom.

vyroba bannerov

Tvorba web stránok

Web stránku je v tejto dobe nutnosť vlastniť ….až 87% spotrebiteľov si hľadá kontakt na predajcu na googli….viete ako to je… Kto váha, nežerie! Ponúkame komplet tvorbu www stránky ale aj samotnú optimalizáciu SEO. Webové sídlo je základom úspešnej prezentácie každej spoločnosti. Od nás získate web s príťažlivým a moderným dizajnom ponúkajúci užívateľom funkčnosť a zážitok zodpovedajúci možnostiam súčasných technológií. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je samozrejmosťou.

3D písmená

3D písmen a loga firmy z PVC, dreva, kovu alebo styroduru sa hodí do interiéru ale aj exteriéru prevádzky.

Gravírovanie laserom

Gravír laserom do kovu, kože, plastu…prívesky, 3D logo

Polep vozidiel

Ak už máš vytvorenú identitu firmy, treba začať so zviditeľnením brandu. Všade tam kde pôjde Vaše firemné auto, bude oslovovať nových zákazníkov. Polep auta je jednorazová investícia, na X rokov. 

Reklamné tabule

Naše tabule vieme vyrobiť z platu, kompozitu hliníka a plastu – bondu, ktorý následne polepíme samolepkou. Zabezpečíme aj samotnú montáž – umiestnenie tabúľ na budovu. 

Samolepky

Od grafického návrhu, tlače samolepiek, lepenie reklamných fólií, reklamné polepy výkladov predajní. 

výloha predajne v OC Makita

Reklamné predmety

Potešte svojich klientov, obchodných partnerov či zamestnancov atraktívnym a zároveň praktickým darčekom. Od drobností ako perá a USB kľúče až po luxusné doplnky – dodáme čokoľvek a k tomu navrhneme a zrealizujeme exkluzívnu potlač podľa vášho želania. Perá s potlačou alebo s gravírom Loga, nástenné a stolové kalendáre, pracovné diáre, prívesky s logom, atď…

reklamné predmety

Vyšívanie

Kvalitné vyšívanie na reklamný textil, tričká, šiltovky, mikiny, pracovné oblečenie.

Tvorba e-shopu

E-shop presne na mieru zákazníka, pre Vašu firmu podľa najnovších trendov. V krátkom čase budete môcť predávať svoje produkty cez internet. Seo optimalizáciu e-shopu doporučujeme už aktívnym e-shopom na Slovenskom web priestore. 

seo web a eshopu

Foto a video

Fotenie produktov do katalógov, nehnuteľností pre realitné kancelárie, 360 video, videoprodukcia, postprodukcia materiálov na videoreklamu.